HYPNOS

LP Hypnos - The Whitecrow už v prodeji.

The new Hypnos LP - The Whitecrow already available.

Nová deska Antigod vyšla na vinylu

Ve spolupráci s několika dalšími labely vyšlo u Monster Nation aktuální album Antigod. Nahrávka Wareligion nabízí thrash metal, ale s příměsí death metalu, protože minulost v Disfigured Corpse v sobě chlapci pořád mají.

Laid to Waste

Na červeném vinylu vyšla deska Laid to Waste. Jedna z nejlepších domácích thrash metalových nahrávek. O vydání se zasloužilo vydavatelství Support Undergroud, jehož tituly máme všechny v distribuci (Majster Kat, Catastrofy).

Gang Live 1989

Koncertní nahrávka z roku 1989 byla druhým demem Törru. Dlouho kolovala jen na kazetách, které si lidi vzájemně nahrávali. Před deseti lety vyšla na cd a v listopadu 2015 poprvé i na vinylu.

 

 

 

Kladivo na čarodějnice

   Legendární demo Törru z roku 1987 Witchhammer vyšlo před několika dny na samostatném LP. Jde o nahrávku, která utvářela dějiny československého metalu a jejíž vliv lze stěží slovy docenit. V roce 2007 sice vyšla na speciálním výročním dvojalbu (spolu s dalšími nahrávkami), ale to je už dávno vyprodané. U nás tehdy ještě vinyly představovaly kuriozitu či spíše přežitek, proto většina nákladu skončila ve sbírkách zahraničních příznivců Törru. Mnoha domácím (a mezi nimi i novým) sběratelům prostě chybí. Právě proto nyní vychází toto demo opět na LP, tentokrát samostatně a s nově udělaným obalem a vnitřní přílohou.

 

Big Bossova sólovka vyryta do vinylu

Psal se rok 1998. Root tou dobou byli někde mezi existencí a neexistencí. Big Boss něco vymyslel, nahrál a vyšlo to na cd. Viděno s odstupem, jeho sólovka Belial´s Wind má podle některých blíž k Root, než pozdější tvorba Root. Podle jiných to s Root nemá nic společného.

Masters Hammer - Vagus Vetus

O vinylovém bestselleru na domácí metalové scéně bylo rozhodnuto už při úvahách o jeho vydání. A začátkem září vyšel. Nové album Masters Hammer je tedy k dostání i na vinylu.

Orthodox na LP

Jak mnozí předvídali, po vinylových (re)edicích Cool Mortification, Lies a Only our death is welcome, vyšlo v půlce července také album Orthodox. Stejně jako debut, i tato deska už na vinylu vyšla, ale jen jako picture disk bez tištěného obalu. Nyní tedy máme k dispizici černý vinyl s klasickým provedením obalu. Obrázek na něm ale musel být nahrazen obrázkem jiným, podle dosavadních ohlasů dokonce lepším. K dispozici je i u konkurence vydaný 10palec Mortal Memories.

Vyšlo LP Isacaarum - Whorecraft

Isacaarum vydává svůj první velký vinyl, po 20 letech existence nejvyšší čas.  Whorecraft nabízí nejušlechtilejší propojení romantické epiky a sci-fi.

 

 

Singl Void Moon

Švédská doom heavy metalová skupina Void Moon bude v červenci pod značkou Monster Nation Records vydávat svůj nový singl. Zatímco my tady dole obdivujeme severské kapely, ony shlíží s respektem do středu Evropy. A protože Blackosh je duše otevřená a ochotná ke spolupráci, objeví se na tomto vinylu i jeho "hostující" kytarové sólo. Zatím jediné album Void Moon se jmenuje On the Blackest of Nights a je k dostání na vinylu právě tady.

Další informace